fb-pixel

Registrace na sezónu 2018 spuštěny!

20. listopad 2017

Registrace na sezónu 2018 spuštěny!

RunTouráci, sezóna 2017 skončila sice teprve před nedávnem, ale protože byla skvělá a všichni jsme si jí maximálně užili, nemůžeme se dočkat té nové. Proto už v pondělí 20.listopadu ve 13:00 hod. spouštíme registrace pro rok 2018!

Co na vás čeká?

V roce 2018 na nás čeká celkem 8 závodů po České republice. Zde je kompletní termínová listina:

České Budějovice - 14. dubna

Brno - 12. května

Ústí nad Labem - 26. května

Olomouc - 14. července

Liberec - 18. srpna

Ostrava - 1. září

Praha - 6. října

Pardubice - 3. listopadu

poukaz2018_1511120980.jpg

Startovné

Za pár týdnů jsou Vánoce, ideální příležitost věnovat startovné na RunTour jako dárek pod stromeček svým blízkým. Cena zůstává stejná jako v loňské sezóně. Pokud registraci uděláte do konce roku, budete mít zlevněné startovné za 400 Kč! Od Nového roku poté za 500 Kč. A je jedno, zda poběžíte 5 nebo 10 kilometrů, startovné je sjednocené.

Cena startovného u dětí zůstává také stejná - 50 Kč.

I v nové sezóně budeme z každého startovného přispívat 50 Kč na charitativní účely! V roce 2017 se vybrala rekordní částka! A to jen díky vám. Moc děkujeme, má to smysl!

Balíčky

Pokud si na RunTour zakoupíte najednou 7 nebo 8 závodů, dostanete od nás jako dárek jeden z těchto závodů zdarma! Platit jich tak budete jen 6, popř. 7. Přihlaste se na všechny závody a absolvujte s námi celou sezónu! Stanete se zlatým RunTour Masterem a vyzkoušíte si, že každé město má jedinečnou trať i atmosféru, a že to zkrátka stojí za to!

Pro rodiny s dětmi máme přichystanou rodinnou registraci. Pokud zaplatíte najednou registraci pro dvě dospělé osoby, děti dostanete k této registraci zdarma! Navíc od nás malí běžci ještě dostanou krásný Rákosníčkův batůžek, tričko a v cíli pamětní medaili! :)

18699444_10156055012978128_8898115471054943432_o_1511120407.jpg

Startovní balíček

V rámci startovného záskáte unikátní RunTour běžecký batůžek, vodu, cereální tyčinku, dárky od partnerů, brožurku RunTour víkend se slevami v daném regionu, a spoustu slev a benefitů.

V cíli na vás bude čekat krásná medaile, a po závodě dostanete zdarma své fotky z trati a účastnický diplom!

Zakoupit si budete moci funkční RunTour tričko za 350 Kč! Jeho podobu zveřejníme již brzy :)

RunTour Masteři

Pokud s námi proběhnete více závodů, získáte ocenění RunTour Master. Každoročně vyhlašujeme tři kategorie:

a) Zlatý RunTour Master (7 závodů)

b) Stříbrný RunTour Master (5-6 závodů)

c) Bronzový RunTour Master (4 závody)

Zlatí Masteři od nás získají jedinečnou zlatou RunTour kouli, certifkát a budou vyhlášeni na závodě v Praze. Stříbrní a bronzoví RunTour Masteři pak od nás získají certifikát. NOVĚ máme i pro stříbrné RunTour Mastery přichystané překvapení! :) Tak kolik závodů s námi letos absolvujete?

*Nezapočítává se závod v Pardubicích.

18449604_10155965604408128_2823786826177611119_o_1511120404.jpg

RunTouráci, to by pro začátek mělo jako základní informace stačit. Pokud vás zajímají další informace, naleznete je v pravidlech závodu nebo nejčastějších dotazech.

Je před námi nová sezóna 2018, nová výzva! Pojďme jí společně udělat ještě lepší než jaká byla loni! Jen díky vám má smysl běžet! Těšíme se na vás na startu! :)

Váš RunTour tým

Komentáře

Osm důvodů proč běhat s RunTour

Ilustrace

Rodinná atmosféra

RunTour je největším a nejoblíbenějším seriálem běžeckých závodů pro rodiny s dětmi. Nechceme být žádnou masovou akcí, naopak. Naším cílem je na závodech zachovat přátelskou a pohodovou atmosféru, aby se naši běžci rádi vraceli. Pro děti máme připravený Rákosníčkův běh dlouhý 500 a 1000 metrů, pro dospělé poté závody na 5 a 10 kilometrů. Rodiny mohou také využít možnost rodinné registrace, při které mají děti startovné zdarma!

Rodinné registrace

Ilustrace

Pro hobíky i eliťáky

RunTour je seriálem pro začátečníky a hobíky, ale snažíme se pro ně připravit ten nejlepší servis a benefity, aby zažili, jaké to je závodit na špičkové úrovni. Proto s námi běhá i řada elitních běžců jako Eva Vrabcová - Nývltová nebo Vítek Pavlišta. Přijeďte s nimi poměřit síly a získat od nich podpis a cenné rady. A pokud s běháním teprve začínáte, ničeho se nebojte. RunTour tým se o vás skvěle postará a zajistí vám jedinečný běžecký zážitek. Slibujeme, že si běhání zamilujete :-)

Ilustrace

Unikátní místa a tratě

Každé město RunTour má svůj příběh a unikátní trať. Jsme seriál městských závodů, ale máme i dva závody po měkkém povrchu, aby si vaše nohy odpočinuly od silnice. Na každém závodě se snažíme připravit pro vás jedinečnou trať, která vás zavede na nejzajímavější místa daného regionu. Chcete se proběhnout Ostravskými železárnami, kolem Brněnské přehrady, Libereckou ZOO nebo zažít cílovou rovinku Velké Pardubické na dostihovém závodišti? Potom je pro vás RunTour tou správnou volbou!

Ilustrace

Startovní balíček

Naším hlavním cílem je připravit pro RunTouráky něco navíc. V cíli od nás proto každý běžec, od nejmenších až po veterány, dostane krásnou medaili s běžeckými tkaničkami. Také pro vás máme připravený RunTour sportovní batůžek, ve kterém na vás bude čekat voda Rajec, cereální tyčinka a spousta dárků a benefitů od partnerů závodu. A to ještě není všechno! Hned druhý den po závodě vám zdarma zašleme vaše fotografie z trati a diplom. Další benefity potom najdete zde.

Ilustrace

Má smysl běžet

Prostřednictvím seriálu RunTour můžete pomáhat tam, kde je to potřeba. Z každého startovného tradičně putuje 50 Kč na charitu, pomáhá tak každý běžec. Jako bonus vybranou částku na konci každé sezony zdvojnásobuje generální partner seriálu – Česká pojišťovna, prostřednictvím své nadace. Běhejte s RunTour a pomáhejte. Za šest let jsme darovali přes 5 milionů Kč a pomáhat budeme dál. V roce 2017 jsme společně vybrali rekordních 1 401 800 Kč na konto Nadace Leontinka. Děkujeme!

Ilustrace

RunTour Masteři

Chcete patřit mezi naše nejvěrnější běžce? Každoročně vyhlašujeme ocenění RunTour Master v úrovních zlatý, stříbrný a bronzový. Stačí s námi absolvovat 7 závodů (zlatý), 5-6 závodů (stříbrný) nebo 3-4 závody (bronzový) a certifikát je váš! Pro ty nejvěrnější zlaté RunTour Mastery potom máme připravenou typickou zlatou RunTour kouli a speciální překvapení! Stanete se RunTour Masterem a zařadíte se do naší běžecké rodiny? Těšíme se na vás na startu!

Ilustrace

RunTour víkend

Protože RunTour je seriál osmi závodů po celé České republice a my chceme, abyste si cestování užili, připravili jsme pro vás RunTour víkend. Na každém závodě pro vás připravujeme brožurku plnou slev na ubytování, vstupů do muzeí, zábavních center, wellness, únikových her, paintball arén a dalších výhod. Nejezděte pouze na závod, ale užijte si celý víkend v krásných městech naší republiky!

Ilustrace

Vodiči

Jste na běžeckém závodě úplně poprvé nebo jste ostřílený běžec, který chce zlepšovat svůj čas? Právě pro vás je tu náš tým profesionálních vodičů! Na 5 kilometrů pro vás běhají na časy 25, 30 a 35 minut, na 10 kilometrů potom 45, 50, 55 a 60 minut. Zeptejte se jich na cokoliv, co vás zajímá. Ať už je to strava, správná technika běhání nebo výběr ideálních běžeckých bot. Díky nim si vylepšíte svůj čas a na trati se rozhodně nebudete nudit!

Generální partner

Logo

Hlavní partneři

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo

Hlavní mediální partneři

LogoLogoLogo

Oficiální partneři

LogoLogoLogoLogo

Partneři

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo

Oficiální časomíra

Logo

Dodavatelé

LogoLogoLogoLogo

Spolupracujeme

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo

Spolupracujeme

LogoLogoLogoLogoLogo
Banner 1 Banner 2

Velká a Malá RunTour – výsledky 2018

Pořadí 10 km muži

 1. Petr Franc Petr Franc 2868 bodů
 2. Tomáš Radonský Tomáš Radonský 2830 bodů
 3. Dušan Parihuzič Dušan Parihuzič 2808 bodů

Pořadí 10 km ženy

 1. Jana Pavlisová Jana Pavlisová 2044 bodů
 2. Kerstin Schmidt Kerstin Schmidt 1852 bodů
 3. Alice Cingrošová Alice Cingrošová 1298 bodů

Pořadí 5 km muži

 1. Vojtěch Podjukl Vojtěch Podjukl 4240 bodů
 2. Jiří Šeratovský Jiří Šeratovský 3500 bodů
 3. Lukáš Čermák Lukáš Čermák 3474 bodů

Pořadí 5 km ženy

 1. Petra Vašinová Petra Vašinová 3514 bodů
 2. Barbora Kopřivová Barbora Kopřivová 3452 bodů
 3. Markéta Cepková Markéta Cepková 3052 bodů
Ilustrace: siluety