fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Ostrava Dětský závod 1 km (2015, H10)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 500 m poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H10 Hanzelka, Daniel (2006, CZ) AK EZ Kopřivnice 6133 00:03:33 00:03:33 00:01:45 3. 1. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. H10 Honěk, Adam (2005, CZ) Atletika TJ Slezan Frýdek-Místek 6154 00:03:55 00:03:55 00:01:54 8. 2. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. H10 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6112 00:04:08 00:04:08 00:02:06 13. 3. 7. FotoFotoFoto
4. H10 Gnida, Filip (2006, CZ) 6169 00:04:09 00:04:07 00:02:02 15. 4. 8. FotoFotoFotoFotoFoto
5. H10 Krobot, Adam (2006, CZ) 6199 00:04:09 00:04:08 00:02:10 16. 5. 9. FotoFotoFoto
6. H10 Pilar, Maxim (2006, CZ) 6130 00:04:11 00:04:11 00:02:03 18. 6. 11. FotoFotoFotoFoto
7. H10 Filipsky, Adam (2006, CZ) 6157 00:04:15 00:04:15 00:02:05 23. 7. 14. FotoFotoFotoFoto
8. H10 Lenert, Filip (2006, CZ) 6066 00:04:15 00:04:13 00:02:11 24. 8. 15. FotoFotoFoto
9. H10 Říha, Prokop (2006, CZ) 6201 00:04:19 00:04:19 00:02:09 28. 9. 17. FotoFotoFotoFoto
10. H10 Jurka, Adam (2007, CZ) 6050 00:04:20 00:04:20 00:02:05 30. 10. 19. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. H10 Urbančík, Ondřej (2006, CZ) Torpedo Havířov 6100 00:04:21 00:04:21 00:02:08 32. 11. 21. FotoFotoFotoFoto
12. H10 Beleš, Daniel (2006, CZ) 6135 00:04:21 00:04:20 00:02:11 33. 12. 22. FotoFotoFotoFotoFoto
13. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6015 00:04:22 00:04:22 00:02:15 34. 13. 23. FotoFotoFotoFoto
14. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6012 00:04:29 00:04:28 00:02:20 38. 14. 27. FotoFotoFoto
15. H10 Kovář, Tomáš (2007, CZ) Jäkl Karviná 6041 00:04:29 00:04:29 00:02:15 39. 15. 28. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
16. H10 Jašek, David (2007, CZ) 6123 00:04:31 00:04:29 00:02:18 42. 16. 31.  
17. H10 Vizváry, Nikolas (2006, CZ) 6090 00:04:31 00:04:31 00:02:22 43. 17. 32. FotoFotoFotoFotoFoto
18. H10 Norys, Jakub (2006, CZ) 6124 00:04:35 00:04:32 00:02:17 46. 18. 35. FotoFotoFotoFotoFoto
19. H10 Charvát, Matyáš (2005, CZ) RELAX-FIT TEAM 6174 00:04:35 00:04:31 00:02:27 47. 19. 36. FotoFotoFotoFoto
20. H10 Kudela, Filip (2008, CZ) 6129 00:04:35 00:04:35 00:02:10 51. 20. 37. FotoFotoFotoFoto
21. H10 Kocman, Filip (2005, CZ) 6153 00:04:36 00:04:36 00:02:14 52. 21. 38. FotoFotoFotoFoto
22. H10 Warcholek, Jan (2005, CZ) 6094 00:04:37 00:04:36 00:02:23 53. 22. 39. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
23. H10 Vnouček, Teodor (2006, CZ) 6195 00:04:39 00:04:37 00:02:19 54. 23. 40. FotoFotoFotoFotoFoto
24. H10 Budzel, Matěj (2007, CZ) 6156 00:04:40 00:04:38 00:02:21 55. 24. 41. FotoFotoFotoFoto
25. H10 Bauer, Martin (2007, CZ) MFK Vítkovice 6109 00:04:42 00:04:40 00:02:19 59. 25. 44. FotoFotoFotoFoto
26. H10 Maslaňak, Jakub (2006, CZ) RUN Klokočov 6035 00:04:43 00:04:41 00:02:26 60. 26. 45. Foto
27. H10 Hrček, Jan (2008, CZ) 6026 00:04:44 00:04:41 00:02:22 62. 27. 47. FotoFotoFotoFotoFoto
28. H10 Hachle, Oliver (2008, CZ) Guliver 6155 00:04:45 00:04:43 00:02:23 63. 28. 48. FotoFotoFotoFoto
29. H10 Poruba, Tomaš (2005, CZ) Florbal Torpedo Haviřov 6198 00:04:45 00:04:45 00:02:12 65. 29. 49. FotoFotoFoto
30. H10 Michalec, Lukáš (2007) 6010 00:04:45 00:04:43 00:02:25 66. 30. 50. FotoFotoFoto
31. H10 Bujnoch, Václav (2008, CZ) 6117 00:04:47 00:04:46 00:02:27 67. 31. 51. FotoFotoFotoFotoFoto
32. H10 Tichý, Patrik (2006, CZ) Florbal Toprédo Havířov 6092 00:04:48 00:04:48 00:02:13 69. 32. 52. FotoFotoFotoFoto
33. H10 Kalous, Jakub (2005, CZ) 6152 00:04:48 00:04:48 00:02:23 72. 33. 54. FotoFotoFotoFoto
34. H10 Michalík, Marek (2008, CZ) 6142 00:04:48 00:04:48 00:02:21 73. 34. 55. FotoFotoFotoFoto
35. H10 Šarec, Jiří (2006, CZ) 6136 00:04:50 00:04:48 00:02:16 76. 35. 57. FotoFotoFoto
36. H10 Fišera, Ondřej (2008, CZ) 6020 00:04:52 00:04:52 00:02:24 80. 36. 59. FotoFotoFotoFoto
37. H10 Matuš, Vojta (2006, CZ) 6105 00:04:54 00:04:50 00:02:36 81. 37. 60. FotoFoto
38. H10 Vaněrka, Antonín (2008, CZ) SSK Vítkovice 6054 00:04:55 00:04:54 00:02:28 83. 38. 61. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
39. H10 Skála, Ondřej (2006, CZ) 6047 00:04:57 00:04:56 00:02:32 85. 39. 62. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
40. H10 Pernica, Vít (2006, CZ) 6178 00:04:59 00:04:59 00:02:21 90. 40. 64. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
41. H10 Kolomazník, Petr (2007, CZ) 6194 00:04:59 00:04:59 00:02:22 93. 41. 65. FotoFotoFoto
42. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6016 00:05:02 00:04:58 00:02:35 96. 42. 67. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
43. H10 Rygula, Filip (2008, CZ) 6220 00:05:03 00:04:56 97. 43. 68. Foto
44. H10 Warcholek, Matěj (2005, CZ) 6093 00:05:05 00:05:04 00:02:34 99. 44. 69. FotoFotoFotoFotoFoto
45. H10 Riedel, Jiří (2005, CZ) 6190 00:05:09 00:05:05 00:02:42 106. 45. 70.  
46. H10 Zbořil, Patrik (2006, CZ) Florbal Torpedo Havířov 6087 00:05:09 00:05:09 00:02:30 108. 46. 71. FotoFoto
47. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6001 00:05:10 00:05:10 00:02:37 110. 47. 73. FotoFotoFotoFotoFoto
48. H10 Ševčík, David (2005, CZ) 6140 00:05:16 00:05:16 00:02:33 117. 48. 75. FotoFoto
49. H10 Kalvoda, Daniel (2006, CZ) 6057 00:05:17 00:05:17 00:02:31 119. 49. 76. FotoFotoFoto
50. H10 Horák, Matěj (2008, CZ) Mexiko Klimky 6168 00:05:21 00:05:16 00:02:45 122. 50. 77. FotoFotoFotoFoto
51. H10 Hoferik, Nicolas (2007, CZ) TK Tenet 6170 00:05:23 00:05:23 00:02:30 123. 51. 78. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
52. H10 Kolomazník, Jiří (2005, CZ) 6193 00:05:27 00:05:23 00:02:44 125. 52. 79. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
53. H10 Šablatura, Sebastian (2008, CZ) 6114 00:05:37 00:05:33 00:02:59 131. 53. 81. Foto
54. H10 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6126 00:05:37 00:05:35 00:02:47 132. 54. 82. FotoFotoFoto
55. H10 Císler, Daniel (2008, CZ) 6216 00:05:40 00:05:36 00:02:47 135. 55. 83. FotoFotoFotoFotoFoto
56. H10 Vavrečka, Radek (2008, CZ) Apoláček 6021 00:05:40 00:05:35 00:02:57 136. 56. 84. FotoFotoFotoFotoFoto
57. H10 Chromý, Karel (2008, CZ) 6110 00:05:42 00:05:40 00:02:46 137. 57. 85. Foto
58. H10 Wojtyla, Ondra (2008, CZ) 6119 00:05:44 00:05:39 00:03:09 138. 58. 86. FotoFotoFotoFotoFoto
59. H10 Kotěšovský, Matěj (2006, CZ) 6107 00:05:46 00:05:42 00:03:03 139. 59. 87. FotoFotoFotoFotoFoto
60. H10 Görög, Ondřej (2007, CZ) 6091 00:05:46 00:05:39 00:02:48 140. 60. 88. FotoFotoFoto
61. H10 Lipina, Marek (2007, CZ) Atletika Poruba 6145 00:06:06 00:06:03 00:03:08 148. 61. 89. FotoFotoFotoFoto
62. H10 Tabányi, Jan (2007, CZ) Paluk 6192 00:06:22 00:06:19 00:03:02 151. 62. 90. FotoFotoFotoFotoFoto
63. H10 Holas, Pavel (2008, CZ) 6086 00:06:27 00:06:20 00:02:49 153. 63. 91. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
64. H10 Pietrasz, Oliver (2008, CZ) 6095 00:06:49 00:06:44 00:03:18 157. 64. 92. FotoFotoFotoFoto
65. H10 Keitzl, Samel (2006, CZ) 6224 00:09:02 00:08:57 00:03:15 160. 65. 93. FotoFotoFoto

1273200 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 4630 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 4540 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 4518 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 4156 bodů
  2. Tereza Hrochová
    Tereza Hrochová 3798 bodů
  3. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3630 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 6206 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 6166 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 6132 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 6342 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 5896 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 5754 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1