fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2018

 

Hradec Králové 10 km (2013, Muži, M49)

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M49 Jančík, Bořek (1964, CZ) Svartes Hořice 416 00:35:16 00:35:16 00:17:34 14. 1. 14. 622 FotoFotoFotoFotoFoto
2. M49 Forman, Petr (1965, CZ) Žďár nad Sázavou 141 00:36:34 00:36:34 00:18:03 17. 2. 16. 616 FotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. M49 Malík, Vít (1969, CZ) Rožmberké sklepy Borovany 236 00:36:54 00:36:54 00:18:32 20. 3. 19. 610 FotoFotoFotoFotoFotoFoto
4. M49 Jílek, Kamil (1973, CZ) BK Čestice 168 00:38:33 00:38:32 00:19:15 29. 4. 26. 592 FotoFotoFotoFotoFoto
5. M49 Buriánek, Miroslav (1973, CZ) DB Labroxer 428 00:39:06 00:39:06 00:19:35 31. 5. 28. 588 FotoFotoFotoFotoFoto
6. M49 Rejhon, Jiří (1973, CZ) 351 00:40:09 00:40:09 00:20:03 40. 6. 36. 570 FotoFotoFotoFoto
7. M49 Vidim, Tomáš (1971, CZ) AC Trepky 446 00:41:19 00:41:14 00:20:37 50. 7. 46. 550 FotoFotoFotoFoto
8. M49 Špaček, Pavel (1969, CZ) Plzeň 447 00:41:25 00:41:25 00:20:23 52. 8. 48. 546 FotoFoto
9. M49 Jandík, Oldřich (1971, CZ) 414 00:41:39 00:41:35 00:21:09 57. 9. 53. 536 FotoFotoFotoFoto
10. M49 Čížek, Dušan (1971, CZ) 253 00:42:35 00:42:35 00:21:44 68. 10. 63. 514 FotoFotoFotoFoto
11. M49 Žanda, Jan (1967, CZ) SK Chotěboř 375 00:43:09 00:43:09 00:21:14 76. 11. 71. 498 FotoFotoFotoFotoFotoFoto
12. M49 Nádhera, Petr (1967, CZ) 226 00:43:30 00:43:27 00:22:04 81. 12. 76. 488 FotoFotoFotoFotoFoto
13. M49 Kuss, Petr (1973, CZ) RH Valdice 436 00:43:41 00:43:37 00:21:55 83. 13. 78. 484 FotoFotoFotoFoto
14. M49 Kárník, Robert (1970, CZ) 193 00:44:18 00:44:10 00:22:18 101. 14. 94. 448 FotoFoto
15. M49 Novotný, Tomáš (1973, CZ) 140 00:45:34 00:45:19 00:22:51 127. 15. 116. 396 FotoFotoFotoFoto
16. M49 Sixta, Miroslav (1966, CZ) 405 00:46:04 00:45:50 00:23:37 134. 16. 123. 382 FotoFoto
17. M49 Pokorný, Tomáš (1972, CZ) Zdonín 331 00:46:14 00:45:56 00:23:48 139. 17. 128. 372 FotoFotoFoto
18. M49 Šrejber, Miloslav (1973, CZ) 269 00:46:51 00:46:48 00:22:53 155. 18. 140. 340 FotoFotoFotoFotoFotoFoto
19. M49 Král, Tomáš (1971, CZ) 341 00:46:54 00:46:44 00:23:14 157. 19. 142. 336 FotoFotoFoto
20. M49 Dušek, Rostislav (1971, CZ) DATALINE 204 00:47:18 00:47:15 00:23:41 166. 20. 151. 318 FotoFotoFotoFotoFoto
21. M49 Kaška, Filip (1971, CZ) 18 00:47:18 00:47:05 00:24:06 167. 21. 152. 316 Foto
22. M49 Houška, Pavel (1972, CZ) 173 00:47:22 00:47:11 00:23:42 169. 22. 153. 312 FotoFoto
23. M49 Libich, Libor (1971, CZ) AC Benešov 406 00:47:24 00:47:07 00:24:26 171. 23. 154. 308 FotoFotoFoto
24. M49 Mrtvý, Richard (1973, CZ) 304 00:47:24 00:47:19 00:23:38 172. 24. 155. 306 FotoFotoFotoFoto
25. M49 Kincl, Hubert (1965, CZ) Portos Praha 347 00:47:57 00:47:54 00:23:20 185. 25. 164. 280 FotoFotoFoto
26. M49 Zbraněk, Aleš (1968, CZ) Studio zdraví Pavlína 430 00:47:59 00:47:50 00:24:02 188. 26. 167. 274 FotoFotoFotoFoto
27. M49 Provazník, Milan (1966, CZ) 263 00:48:15 00:48:10 00:23:04 194. 27. 172. 262 FotoFotoFotoFotoFoto
28. M49 Dolanský, Pavel (1965, CZ) 11 00:48:34 00:48:08 00:24:09 196. 28. 174. 258 FotoFotoFotoFotoFoto
29. M49 Lender, Jan (1973, CZ) 440 00:48:50 00:48:35 00:23:57 198. 29. 176. 254 FotoFotoFoto
30. M49 Korec, René (1970, CZ) Nymburk 330 00:48:55 00:48:37 00:24:42 199. 30. 177. 252 FotoFotoFotoFotoFoto
31. M49 Zdanovec, Vaclav (1964, CZ) gomango 228 00:49:20 00:49:15 00:24:43 211. 31. 187. 228 FotoFoto
32. M49 Novotný, Jiří (1971, CZ) UNO Srch 398 00:49:34 00:49:16 00:24:45 216. 32. 191. 218 Foto
33. M49 Tomáš, Josef (1967, CZ) 222 00:49:44 00:49:28 00:25:17 225. 33. 197. 200 FotoFoto
34. M49 Hostinský, Jaroslav (1964, CZ) HPB Pardubice 264 00:49:51 00:49:32 00:25:12 227. 34. 198. 196 FotoFotoFoto
35. M49 Löffler, Ivo (1969, CZ) profesor Lefever 169 00:50:19 00:50:19 00:24:42 233. 35. 204. 184 FotoFotoFoto
36. M49 Jančárek, Karel (1973, CZ) Holmer tým 250 00:50:29 00:50:21 00:24:56 240. 36. 208. 170 Foto
37. M49 Machek, Tomáš (1964, CZ) 284 00:50:31 00:50:21 00:25:26 241. 37. 209. 169 FotoFoto
38. M49 Muška, Lubomír (1964, CZ) Schenker CZ 106 00:50:31 00:50:31 00:00:28 242. 38. 210. 168 FotoFotoFotoFoto
39. M49 Velda, Michal (1965, CZ) 188 00:50:50 00:50:38 00:25:44 246. 39. 213. 164 FotoFotoFotoFotoFoto
40. M49 Michálek, Libor (1966, CZ) ČP ZDRAVÍ 211 00:51:00 00:50:59 00:24:48 248. 40. 214. 162 FotoFotoFoto
41. M49 Brož, Václav (1966, CZ) Havl. Brod 165 00:51:16 00:51:10 00:25:16 253. 41. 219. 157 FotoFotoFotoFoto
42. M49 Čákora, Martin (1966, CZ) STS VINAŘICE 801 00:52:40 00:52:23 00:26:06 279. 42. 237. 131  
43. M49 Hybner, Petr (1972, CZ) restaurantolše 371 00:52:41 00:52:20 00:26:58 280. 43. 238. 130 FotoFotoFoto
44. M49 Král, Zdeněk (1968, CZ) Náchod 231 00:52:44 00:52:28 00:26:15 282. 44. 239. 128 Foto
45. M49 Žatečka, Jakub (1972, CZ) 301 00:53:11 00:53:03 00:26:03 289. 45. 241. 121 FotoFotoFoto
46. M49 Macaspac, Marc (1969, CZ) Lazy and Hungover Beach Volleyball 150 00:53:29 00:53:10 00:26:57 294. 46. 243. 116 FotoFotoFotoFotoFoto
47. M49 Husák, Jiří (1970, CZ) 213 00:53:32 00:53:30 00:26:33 296. 47. 244. 114 FotoFotoFotoFotoFotoFoto
48. M49 Bergman, Daniel (1972, CZ) 283 00:53:41 00:53:36 00:26:57 301. 48. 248. 109 FotoFotoFotoFoto
49. M49 Mika, Milan (1970, CZ) TJ Jiskra Otrokovice 178 00:53:55 00:53:39 00:26:02 306. 49. 249. 104 FotoFotoFoto
50. M49 Ritter, Tomáš (1973, CZ) 190 00:56:50 00:56:31 00:28:34 339. 50. 264. 71 FotoFoto
51. M49 Pek, Robert (1967, CZ) 282 00:56:51 00:56:33 00:28:31 340. 51. 265. 70 FotoFoto
52. M49 Košťál, Karel (1972, CZ) LemplBoys 120 00:58:24 00:58:08 00:29:23 353. 52. 272. 57 FotoFotoFotoFoto
53. M49 Ilavský, Milan (1971, CZ) Lande 348 00:58:59 00:58:39 00:29:22 367. 53. 279. 43 FotoFotoFotoFotoFoto
54. M49 Duben, Pavel (1969, CZ) 285 00:59:05 00:58:56 00:29:11 370. 54. 280. 40 FotoFotoFotoFotoFotoFoto
55. M49 Bílek, Luboš (1964, CZ) 396 00:59:54 00:59:47 00:29:23 372. 55. 281. 38 FotoFotoFotoFotoFoto

1 400 000 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

Loni jsem přispěli na konto nadace Leontinka 1 400 000 Kč. Děkujeme
Běh který pomáhá nevidomým k lepšímu životu. RunTour. Má smysl běžet.

Ilustrace

Výsledky 2018

Velká RunTour

  1. Petr Franc
    Petr Franc 5096 bodů
  2. Tomáš Radonský
    Tomáš Radonský 5030 bodů
  3. Dušan Parihuzič
    Dušan Parihuzič 4966 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Jana Pavlisová
    Jana Pavlisová 3702 bodů
  2. Kerstin Schmidt
    Kerstin Schmidt 3268 bodů
  3. Ivana Vávrů
    Ivana Vávrů 2194 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Vojtěch Podjukl
    Vojtěch Podjukl 7100 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 6986 bodů
  3. Lukáš Čermák
    Lukáš Čermák 6914 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7028 bodů
  2. Barbora Kopřivová
    Barbora Kopřivová 6900 bodů
  3. Martina Hanousková
    Martina Hanousková 5816 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1