fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Olomouc Tandem (2019)

poř. tandem čas 10 km čas 10 km 5 km čas 5 km
1. Loch Ness Ka 00:59:48 Petr Lochman (1973)  1639 00:38:15 Blanka Lochmanová (1974)  5840 00:21:33
2. Velkej a Rychlej 01:02:57 Jan Svatoň (1983)  1309 00:37:37 Jakub Pflug (2008)  5562 00:25:20
3. LIG 01:03:49 Libor Giesel (1973)  1532 00:44:28 Iva Gieselová (2004)  5710 00:19:21
4. LuLu Team 01:04:12 Lukáš Chrást (1987)  1301 00:40:13 Lucie Skalová (1995)  5009 00:23:59
5. S úsměvem do cíle 01:05:25 Zdeněk Jahoda (1977)  1634 00:42:15 Ivana Vávrů (1988)  5689 00:23:10
6. Slezák/Krejčí LIDL 01:07:49 Jaroslav Slezák (1989)  1224 00:42:02 andrea krejčí (1979)  5255 00:25:47
7. eMPé tým 01:08:13 Pavel Žajdlík (1988)  1106 00:37:14 Martina Varaďová (1993)  5092 00:30:59
8. Mórovic 01:08:16 Ivo Móro (1986)  1031 00:39:44 Aneta Mórová (1984)  5566 00:28:32
9. Kofo-run 01:08:53 Radim Garnol (1987)  1644 00:39:14 Jaroslava Válková (1982)  5837 00:29:39
10. Velosport Valenta Scott team 01:09:33 David Valenta (1979)  1345 00:45:13 Markéta Valentová (1977)  5407 00:24:20
11. Krocíci 01:12:59 Patrik Kro Kroc (1992)  1101 00:44:35 Veronika Niederlová (1993)  5089 00:28:24
12. JiJa 01:19:10 Jiři Vašíček (1973)  1612 00:45:52 Jana Gieselová (1973)  4815 00:33:18
13. LAMY 01:21:26 Roman Šmerda (1975)  1179 00:54:17 Alena Šmerdová (1974)  5169 00:27:09
14. Taťka a slečna 01:22:44 Přemysl Jošek (1971)  1196 00:51:07 Renata Bílková (1972)  5281 00:31:37
15. malej a velkej 01:24:46 Petr Vašíček (1973)  1485 01:00:05 Tomáš Vašíček (2006)  5571 00:24:41
16. Hasiči Bohuňky 01:26:01 Jiři Raška (1989)  1464 00:47:28 Michaela Prokešová (1984)  5549 00:38:33
17. Když nemůžeš, přidej! 01:31:08 Vladimír Chmelík (1982)  1020 00:58:21 Eliška Chmelíková (1989)  5017 00:32:47
18. Rychlý špunty 01:32:55 Hana Kembitzká (1975)  1041 00:51:45 Michala Bučilová (1976)  5019 00:41:10
19. Olomoucka smršť 01:43:38 Petr Kitaš (1983)  1240 01:07:00 Anna Opluštilová (1986)  5145 00:36:38
20. The_Chlumec_Run 01:44:36 Tomáš Richter (1992)  1169 00:58:24 Radka Dudová (1993)  5159 00:46:12

1428500 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1