Hradec Králové - 30. 4. 2016

Základní informace

  • Termín: sobota 30. dubna 2016
  • Místo startu a cíle: Ulrichovo náměstí
  • Kapacita závodu: 1 250 dopělých

CHCI SE REGISTROVAT

Trasa závodu

  • Pro zvětšení mapy závodu klikněte na její obrázek nebo ZDE

nahled_1458581527.jpg

Vypsané závody a startovné

  online registrace na místě
10 km 500 Kč 600 Kč
5 km 400 Kč 500 Kč
Děti - 1 000 m zdarma 50 Kč
Děti - 500 m zdarma 50 Kč
  • Z každého startovného je věnováno 50 Kč na konto Nadace Leontínka - více zde.
  • Online registrace končí den před závodem, tedy v pátek 29. dubna ve 12 hodin.
  • Pokud nebude závod vyprodaný, lze se registrovat ještě na místě v den závodu od 8.30 do 11 hodin.
  • Od 25. dubna lze online registraci uhradit pouze platbou kartou.
  • Pokud chce mít závodník na startovním čísle své jméno, musí mít uhrazenou registraci (tzn. připsanou na náš účet) nejpozději do středy 20. dubna 2016.
  • Další informace: kompletní pravidla, informace pro elitní závodníky a prize money najdete zde.

Vyzvednutí startovního balíčku

Startovní balíček si můžete vyzvednout již v pátek 29. dubna, a to v prodejně Intersport v Hradci Králové (OC Futurum, Brněnská 1825/23a). Od 13:00 do 19:00 hod. Následně budete mít možnost výdeje i v den závodu na místě startu a cíle od 8.30 v registračním stanu na Ulrichově náměstí. Výdej startovních čísel končí vždy hodinu před startem daného závodu dospělých a 30 minut před startem daného dětského běhu.

Co obsahuje startovní balíček

  • voda Rajec
  • müsli tyčinka od Nestlé
  • startovní číslo s čipem
  • zavírací špendlíky
  • lísteček do tomboly RunTour
  • lísteček do Intersport tomboly o kolo
  • brožurka RT víkend
  • slevy od partnerů závodu

Co zahrnuje startovné

Startovní číslo se zabudovaným čipem (zůstává závodníkům) ·  Jméno na startovním čísle (při registraci nejpozději 10 dnů před závodem) ·  Funkční tričko (pro prvních 500 přihlášených) ·  Startovní tašku s dárky od partnerů ·  Medaili pro všechny závodníky ·  Občerstvení na trati a v cíli ·  SMS s cílovým časem ·  Oficiální čas, čistý čas a mezičas na 5. kilometru ·  Fotografii a diplom ke stažení zdarma ·  Úschovnu věcí a převlékárnu ·  Příspěvek na charitu (více zde)

Časový program

  start závodu výdej čísel
Děti - 500 m 10.30 8.30-10.00
Děti - 1 000 m 10:45 8.30-10.15
Děti - 1000 m 11.00 8.30-10.30
5 km 12.00 8.30-11.00
10 km 13.00 8.30-12.00

Informace pro elitní běžce, prize money

Prize money - jednotlivé závody

Muži - 10 km Ženy - 10 km
1. místo - 5 000 Kč
2. místo - 2 000 Kč
3. místo - 1 000 Kč
1. místo - 5 000 Kč
2. místo - 2 000 Kč
3. místo - 1 000 Kč
Muži - 5 km Ženy - 5 km
1. místo - poukázka Intersport v hodnotě 2 000 Kč
2. místo - poukázka Intersport v hodnotě 1 000 Kč
3. místo - poukázka Intersport v hodnotě 500 Kč
1. místo - poukázka Intersport v hodnotě 2 000 Kč
2. místo - poukázka Intersport v hodnotě 1 000 Kč
3. místo - poukázka Intersport v hodnotě 500 Kč

Prize money - celkové pořadí

Muži - 10 km Ženy - 10 km
1. místo - 10 000 Kč 1. místo - 10 000 Kč
Muži - 5 km Ženy - 5 km
1. místo - poukázka Intersport v hodnotě 5000 Kč 1. místo - poukázka Intersport v hodnotě 5000 Kč

Volné startovné pro elitní běžce

Elitní závodníci, kteří dle běžeckých tabulek Běhej.com splnili za poslední 2 roky stanovené limity, jsou osvobozeni od hrazení startovného.

Muži - 10 km Ženy - 10 km Muži - 5 km Ženy - 5 km
32:59 a méně 38:59 a méně 15:30 a méně 17:59 a méně

Pro volné startovné nás kontaktujte na email richard.valousek@run-tour.cz
nebo na telefonu 601 555 320.

Generální partner

Logo

Hlavní partneři

LogoLogoLogoLogo

Hlavní mediální partneři

LogoLogoLogo

Oficiální partneři

LogoLogoLogoLogo

Partneři

LogoLogoLogoLogoLogoLogo

Dodavatelé

LogoLogoLogo

Spolupracujeme

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo
Banner 1 Banner 2

Velká a Malá RunTour 2016

Pořadí 10 km muži

  1. Jan Sokol Jan Sokol 4258 bodů
  2. David Elicer David Elicer 4192 bodů
  3. Jan Hudec Jan Hudec 4108 bodů

Pořadí 10 km ženy

  1. Jana Pavlisová Jana Pavlisová 3114 bodů
  2. Věra Hronová Věra Hronová 2882 bodů
  3. Renata Březinová Renata Březinová 2856 bodů

Pořadí 5 km muži

  1. Jakub Špalek Jakub Špalek 4294 bodů
  2. Petr Lochman Petr Lochman 4288 bodů
  3. Lukáš Čermák Lukáš Čermák 4136 bodů

Pořadí 5 km ženy

  1. Barbora Šambergerová Barbora Šambergerová 3920 bodů
  2. Nikol Linková Nikol Linková 3740 bodů
  3. Petra Kopecká Petra Kopecká 3450 bodů
top